Palety drewniane

Troska o środowisko naturalne, a zarazem maksymalne zabezpieczenie ładunku podczas transportu – tymi właśnie zasadami kierują się przedsiębiorcy, którzy decydują się na użycie drewnianych palet w swoich firmach i zakładach przemysłowych. W GLF Polska doskonale rozumiemy te założenia, dlatego od lat dostarczamy na rynek krajowy i międzynarodowy ekologiczne produkty do magazynowania i przewozu towarów.

 

Producent palet drewnianych

Firma GLF Polska, tak jak i inne spółki należące do szwedzkiego koncernu GLF Genarps Ladfabrik, zajmuje się wytwarzaniem i dystrybucją skrzyń ładunkowych, klatek, opakowań i wszelkich innych materiałów niezbędnych do bezpiecznego przechowywania i transportu towarów. Staramy się, by nasza działalność nie szkodziła środowisku, które jest wspólnym dobrem całej ludzkości. Do produkcji platform i nadstawek używamy zatem naturalnych, w pełni biodegradowalnych surowców. Swoje wyroby sprzedajemy w całej Europie, a ich wysoka jakość i możliwość dopasowania wymiarów i nośności do konkretnych potrzeb zjednała nam liczne grono zadowolonych klientów.

Używane palety drewniane

Dobrze wykonane skrzynie ładunkowe są wielorazowe, a ich ponowne wykorzystywanie jest nie tylko przejawem troski o planetę, ale również doskonałym sposobem na uzyskanie dodatkowego źródła dochodu dla Państwa firmy. Stare, wydawałoby się na pierwszy rzut oka nieprzydatne już platformy czy nadstawki można naprawić lub rozebrać na mniejsze fragmenty i użyć do renowacji innych produktów. Jeśli zatem mają Państwo jakiekolwiek zbędne skrzynie ładunkowe na sprzedaż lub chcą zakupić używane palety drewniane, to nasza firma zaprasza do kontaktu!