palety plastikowe

Paleta plastikowa jest skrzynią ładunkową lekką i stabilną.

Puste palety sztapluje się jedną na drugiej, co zajmuje mało miejsca. Obniżają się koszty magazynowania i transportu. Niniejsza paleta nie wymaga żadnego certyfikatu.

 

Wybór tego rodzaju produktów wykorzystywanych do transportu oraz magazynowania towarów jest związany z licznymi zaletami. Przede wszystkim warto mieć na uwadze fakt, że palety plastikowe dostępne w ofercie naszej firmy cechują się wysokim poziomem trwałości. Jest to zasługą odpowiednio dobranych tworzyw sztucznych wykorzystanych do ich produkcji połączonych z przemyślaną konstrukcją. Dzięki temu odznaczają się odpowiednim stopniem nośności, co sprawia, że sprawdzą się do magazynowania i transportu różnorodnych towarów w rozmaitych warunkach.

 

Ich solidność nie wpływa jednak na dużą wagę - są bowiem lekkie i wygodne w użyciu. Wszystkie wymienione cechy sprawiają, że produkowane przez naszą firmę palety plastikowe to dobry wybór do różnych branż, w których wymagane jest przewożenie i przechowywanie towarów. Zachęcamy zatem do sprawdzenia szczegółów dostępnych artykułów z tworzyw sztucznych, które występują w naszej ofercie w kilku wariantach do wyboru różniących się kształtem oraz rozmiarem.

Produkty

Paleta do transportu morskiego

Art.nr: 1018
Wymiary: 1200 x 1000
Nosnosc: 600 kg
Materiał: tworzywo sztuczne

Paleta przemysłowa

Art.nr: 1019
Wymiary: 1200 x 800
Nosnosc: 600 kg
Materiał: tworzywo sztuczne

Paleta przemysłowa

Art.nr: 1021
Wymiary: 800 x 600
Materiał: tworzywo sztuczne

Solidna budowa i lekka konstrukcja dostępnych w tej kategorii artykułów sprawia, że znajdują one wszechstronne zastosowania. Nasze palety plastikowe mogą być zatem stosowane w celu magazynowania i transportu różnego rodzaju towarów w przemyśle i nie tylko. Wykorzystanie do ich produkcji specjalnie dobranych tworzyw sztucznych sprawia bowiem, że wykazują odpowiedni poziom odporności na rozmaite niekorzystne warunki, takie jak wilgoć, niskie i wysokie temperatury oraz obciążenia do 600 kg.

 

Dzięki temu, że posiadamy w ofercie produkty w kilku rozmiarach, można dobrać artykuł przemysłowy dostosowany do konkretnych potrzeb, który najlepiej sprawdzi się w danej przestrzeni. Sprawia to również, że można zamówić wyroby z tworzywa sztucznego optymalnie dopasowane do specyfiki magazynowanego lub transportowanego towaru. Jeśli jednak zaprezentowane palety plastikowe nie spełniają określonych oczekiwań, zapraszamy do kontaktu. Oferujemy możliwość wykonania produktu przemysłowego na specjalne zamówienie.

Pozostałe skrzynie wykonywane są na indywidualne zamówienie i podlegają indywidualnej wycenie

Skontaktuj się