produkcja na specjalne zamówienia

Nie wszystkie towary mają kąty proste i płaskie powierzchnie. Jak transportować coś o kształcie okrągłym i stożkowym?

 

 Operacja pakowania musi być szybka i łatwa, a ładunek musi leżeć pewnie i nieruchomo w czasie transportu. Z biegiem lat wyprodukowaliśmy wiele palet na specjalne zamówienia. W niektórych przypadkach wymagane jest łączenie drewna z innymi materiałami, na przykład z aluminium. Cięższe towary wymagają niekiedy punktowych wzmocnień.

 

Dobór jak najlepszego artykułu o parametrach w pełni dostosowanych do specyfiki pakowanego towaru jest bardzo istotny. Warto więc zdecydować się na rozwiązanie, jakim jest produkcja na specjalne zamówienie, umożliwia to bowiem nabycie wyrobu odpowiadającego sprecyzowanym oczekiwaniom. Zachęcamy więc do poznania szczegółów na temat tej usługi.

 

Bezpieczeństwo transportowanych towarów

Warto skorzystać z tego rozwiązania przede wszystkim wówczas, gdy zachodzi potrzeba przewiezienia ładunków o nietypowych kształtach i wymiarach, a nawet wadze. Ważne jest bowiem, aby przetransportować je w jak najbezpieczniejszy sposób, co pozwoli na uniknięcie uszkodzeń. W przypadku odpowiednio dobranego opakowania nie trzeba martwić się tym, że znajdujący się w środku towar może ulegać zgnieceniu bądź przeciwnie - mieć zbyt dużo miejsca i poruszać się luźno wewnątrz. W każdej z tych okoliczności istnieje bowiem ryzyko jego uszkodzeń.

 

Specjalne zamówienie to usługa umożliwiająca uzyskanie opakowania, w którym można łatwo umieścić towar, a także odpowiednio go zabezpieczyć na czas transportu. Warto z niej skorzystać szczególnie podczas przewozu ładunków o nietypowych kształtach, ale nie tylko.

 

Usługa produkcji na specjalne zamówienie

Zakup tego rodzaju opakowania niesie ze sobą liczne zalety. Przede wszystkim, dobór skrzyni, skrzyniopalety lub innej formy produktu wpływa na usprawnienie całego procesu transportu. Pakowanie jest bowiem łatwiejsze i szybsze dzięki opakowaniu o odpowiednich wymiarach i kształcie. Skorzystanie z opcji produkcji na specjalne zamówienie może również przyczynić się do optymalizacji czynności wykonywanych podczas załadunku towaru. Opakowanie może być też wykonane z użyciem odpowiednio dobranych tworzyw dostosowanych do specyfiki transportu.

 

Zachęcamy do skorzystania z tej usługi w celu nabycia opakowań, dzięki którym przewożony ładunek będzie odpowiednio zabezpieczony, a proces załadunku przebiegnie sprawnie. Oferujemy produkcję na specjalne zamówienie dostosowaną do wymagań i oczekiwań klienta.

Skontaktuj się