nadstawki paletowe

Jesteśmy producentem ekologicznych konstrukcji wielokrotnego użytku, służących do transportowania oraz przechowywania towarów. Zaopatrujemy wiele firm przewozowych i magazynowych.

W naszym asortymencie znajdują się między innymi drewniane nadstawki paletowe, konstrukcje do osłaniania ładunku i bezpiecznego transportu za pomocą platform. Nadstawka i pokrywa ze sklejki lub drewna tworzą w komplecie z paletą bardzo mocne opakowanie na kształt skrzyni. Boki konstrukcji zbudowane są z heblowanych desek, a zawiasy z blachy ocynkowanej.

 

Tworzone przez nas produkty pozostają przyjazne dla środowiska i charakteryzują się długim okresem eksploatacji. Łatwy montaż i demontaż sprawiają, że całość jest wysoce mobilna. Nieużywane elementy można łatwo złożyć, zrobić z nich pakunki i przechowywać lub odesłać do nas. Na życzenie klienta umieszczamy na powierzchni desek logo firmy, dowolny wizerunek lub napis, dzięki czemu dane usługodawcy łatwiej zapadają w pamięć odbiorcy. Możemy również wyprodukować konstrukcje dowolnych rozmiarów. Na życzenie klienta umieszczamy na powierzchni desek logo firmy, dowolny wizerunek lub napis, dzięki czemu dane usługodawcy łatwiej zapadają w pamięć odbiorcy. Możemy również wyprodukować konstrukcje dowolnych rozmiarów.  

Zastosowanie drewnianych nadstawek paletowych

Produkty tego rodzaju przydają się zawsze wtedy, kiedy trzeba w specjalny sposób zabezpieczyć ładunek, ochronić przed rozsypaniem, upadkiem czy utratą kształtu, na przykład podczas manipulacji wózkiem widłowym. Istnieje też wiele mniej standardowych zastosowań produktu - składana konstrukcja może doskonale pełnić rolę inspektu i służyć do gromadzenia kompostu w ogrodzie. Prowadzimy także sprzedaż separatorów, które pozwalają zachować odstęp pomiędzy partiami towaru. 

Produkty

Nadstawki paletowe

​Art.nr: 1080

Wymiary: 1200 x 800 x 200 mm

Znakowanie: IPPC
Material: Drewno i metal

Nadstawki 1/2

​Art.nr: 1082

Wymiary: 800 x 600 x 200 mm

Znakowanie: IPPC
Materiał: Drewno i metal