paleta b

W odpowiedzi na zróżnicowane potrzeby naszych klientów staramy się zapewniać możliwie jak najszerszy wybór artykułów z drewna.

Wśród nich znajduje się więc paleta B – produkt o wszechstronnych zastosowaniach. Posiadamy w sprzedaży egzemplarze używane, których nośność wynosi nawet 1500 kg, dzięki czemu sprawdzą się do użytku w różnych celach. Najczęściej wykorzystuje się je w celu przewożenia oraz składowania rozmaitych towarów, gdyż takie wyroby cechują się wysokim poziomem solidności, a przy tym są w dużym stopniu uniwersalne.

 

Zakup drewnianych produktów używanych to korzystna propozycja dla osób, które poszukują solidnych, funkcjonalnych, a przy tym ekologicznych rozwiązań w niewygórowanych cenach. Wszystkie te właściwości łączy w sobie bowiem przyjazna dla środowiska paleta B dostępna w tej kategorii. Zachęcamy więc do osobistego zapoznania się ze szczegółami oraz kontaktu z nami w razie pojawienia się pytań. Chętnie udzielimy niezbędnych informacji na temat naszej oferty wyrobów z drewna.

 

 

Paleta B - Palety używane

Art.nr: 1192
Wymiary: 1200 x 800 mm

Nośność: 1500 kg