Europaleta

Nowa europaleta jest przyjazną dla środowiska paletą zwrotną, stosowaną w całej Europie. Magazyny europalet znajdują się obecnie w Genarp, Ystad, Helsingborgu, Karlskronie, Świnoujsciu, Gdańsku, Słupsku i Gdyni.

 

Firma oferuje praktyczne konstrukcje z drewna, które można wykorzystać podczas transportu towarów, nawet tych o znacznej masie oraz nieregularnych kształtach. Prowadzimy sprzedaż europalet – platform o uniwersalnych wymiarach 800-1200 mm, stosowanych na całym kontynencie. Wśród licznych zalet produktu można wymienić wytrzymałość aż do 1500 kilogramów oraz odporność materiału na uszkodzenia mechaniczne. Dzięki tym cechom możliwe jest przewożenie ładunku w sposób bezpieczny i profesjonalny oraz dostarczenie ich pod wskazany adres w niepogorszonym stanie.

 

Proponujemy nowe europalety naszej produkcji dla branż związanych z logistyką oraz handlem. Rozwijamy w Polsce skandynawską modę na wykorzystywanie drewna jako ekologicznego i przydatnego materiału, przyjaznego dla ludzi i otoczenia.

Zwrotne europalety wielokrotnego użytku

Oferowane przez nas konstrukcje mogą być wykorzystywane wiele razy, ponieważ zostały zaprojektowane z myślą o oszczędzaniu środowiska naturalnego i maksymalnym wykorzystaniu dostępnych zasobów. Sprzedajemy nowe platformy, które w zamyśle powinny służyć jak najdłużej i umożliwić przeprowadzenie wielu udanych transakcji.

 

Coraz więcej firm korzysta z systemu zwracania drewnianych konstrukcji do nadawcy przesyłki, co usprawnia proces wymiany handlowej. Uniwersalne wymiary sprzedawanych przez nas nowych platform sprawiają, że mogą one bez problemu podróżować po całym kontynencie, ponieważ spełniają wymagane normy. Nasze produkty doceniło już wielu użytkowników, mogą państwo z łatwością dołączyć do ich grona.

Produkty

Europaleta 

​​Art.nr: 1091

Wymiary: 1200 x 800 mm

Nośność: 1500 kg
Znakowanie: IPPC