europaleta - palety używane

Nasza firma zajmuje się nie tylko produkcją artykułów przeznaczonych do transportu i magazynowania towarów, ale także ich odsprzedażą.

Europaleta jest bowiem wyrobem, który z powodzeniem może być stosowany wielokrotnie bez utraty funkcjonalności. Dlatego też w tej kategorii prezentujemy egzemplarze używane, na których mogą występować wady wizualne niewpływające na ich użyteczność. Takie rozwiązanie jest w jeszcze większym stopniu ekologiczne, warto zatem mieć je na uwadze.

 

Ze względu na optymalny rozmiar i wysoki poziom nośności drewniane artykuły w tej kategorii są uniwersalne. Bardzo dobrze sprawdzą się do przewożenia oraz magazynowania różnorodnych towarów, niezależnie od ich specyfiki, dzięki czemu mogą być stosowane w licznych branżach. Skupujemy używane produkty i dokonujemy w nich niezbędnych napraw, więc można mieć pewność, że korzystając z naszej oferty można zaopatrzyć się we w pełni funkcjonalne, solidne i przyjazne dla środowiska europalety z drewna – zapraszamy zatem do sprawdzenia szczegółów w tej kategorii.

 

 

Produkty

Europaleta - Palety używane

Art.nr: 1191
Wymiary: 1200 x 800 mm
Nośność: 1500 kg

Europaleta - Palety używane - IPPC

Art.nr: 1197
Wymiary: 1200 x 800 mm


Nośność: 1500 kg
Znakowanie: IPPC