Dopasowane do potrzeb klienta, palety specjalne

​​Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważny jest odpowiedni transport oraz magazynowanie w wielu branżach. Tutaj najważniejsza jest wytrzymałość, dokładność co do milimetra, dobra jakość materiałów oraz uwaga zwrócona ku szczegółom. Dlatego u nas znajdziesz specjalne palety na zamówienie. Potrzebujesz konstrukcji wykonanej ze sklejki z mocnymi klockami u podstawy o konkretnym wymiarze – pojedynczej lub w dużym nakładzie? Dobrze trafiłeś — u nas nie ma rzeczy niemożliwych.

 

Palety na zamówienie — co dokładnie oferujemy?

Przed nawiązaniem współpracy zawsze przeprowadzamy dokładny wywiad. Zależy na, żeby każdy Klient mógł dokładnie przedstawić swoje wymagania oraz uzyskał od nas jak największą ilość informacji dotyczących realizacji zamówienia. Produkujemy oraz projektujemy opakowania całkowicie zgodnie z oczekiwaniami oraz potrzebami Klienta. Dostosowane rozwiązania, od pojedynczego produktu aż do dużych serii w specjalnych rozmiarach. Z przyjemnością wykonany dla Ciebie produkty takie jak skrzynia lub paleta:

  • ze sklejki, OSB;
  • z nawierconymi otworami;
  • z płyt MDF, HDF;
  • z plastikowymi klockami, folią lub z dodatkami z pianki;
  • z elementami frezowanymi CNC.


Więcej informacji związanych z naszymi produktami (takimi jak palety specjalne, ich wymiary, rodzaj klocków, wytrzymałość oraz rodzaj surowca użytego do produkcji) i usługami znajdziesz na stronie w dedykowanych zakładkach.

 

W jaki sposób można zamówić palety specjalne?

Wystarczy, że do nas zadzwonisz lub napiszesz wiadomość na adres mailowy. Wspólnie omówimy szczegóły realizacji zamówienia — od najmniejszych elementów takich jak klocki do palet specjalnych, aż po rodzaj materiału i wielkość nakładu. Rozwiejemy również wszelkiego rodzaju wątpliwości i doradzimy, jaki produkt sprawdzi się najlepiej w Twojej branży.

Skontaktuj się z nami i stwórz idealne opakowanie dla swojej firmy – takie, które w znaczącym stopniu ułatwi pracę, wpłynie na jej bezpieczeństwo oraz będzie wystarczająco wytrzymałe, by posłużyć kilka lat.

Produkty

Palety na indywidualne zamówienia

Art.nr: 5000

1/3 paleta

Art.nr: 1149

Wymiary: 800 x 400 mm

Nośność: 400 kg

Znakowanie: IPPC

1/4 paleta

​Art.nr: 5500

Wymiary: 600 x 400 mm

Nośność: 300kg

Znakowanie: IPPC